031306.3VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031306.3VXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 031306.3VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 6.3A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 031306.3VXP
Număr parc 031306.3VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 6.3A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24060 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 313 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 31306.3VXP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 242 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0154 Ohms
Ratingul curent 6.3A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200A Aprobări CE, CSA, KC, PSE, UL