03121.25VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03121.25VXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 03121.25VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 03121.25VXP
Număr parc 03121.25VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 70516 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 312 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 3121.25VXP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Se topește 1.45 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.1385 Ohms
Ratingul curent 1.25A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE, CSA, KC, PSE, UL