031201.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031201.5MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 031201.5MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 031201.5MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 031201.5MXP
Număr parc 031201.5MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 233308 pcs Fișa cu date 031201.5MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 312 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 031201.5MXP-ND
F4787
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Se topește 2.35 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.1036 Ohms
Ratingul curent 1.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE, CSA, PSE, UL