0312.010VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.010VXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0312.010VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 1.0312.010VXP.pdf2.0312.010VXP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0312.010VXP
Număr parc 0312.010VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6611 pcs Fișa cu date 1.0312.010VXP.pdf2.0312.010VXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 312 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 312.010P
F2493
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
DC Rezistență la rece 177.4 Ohms Ratingul curent 10mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A
Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT
In stoc: 156208 pcs
Descarca: 0312-0-15-80-34-14-10-0.pdf
RFQ
0312.062HXCCP
0312.062HXCCP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
In stoc: 48892 pcs
Descarca: 0312.062HXCCP.pdf
RFQ
0312.031VXP
0312.031VXP
Descriere: FUSE GLASS 31MA 250VAC 3AB 3AG
Descarca: 0312.031VXP.pdf
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT .032-.046 SOLDER
Descarca: 0312-0-15-80-34-80-10-0.pdf
0312.062MXCCP
0312.062MXCCP
Descarca: 0312.062MXCCP.pdf
Descriere: CONN PIN RCPT
0312.031V
0312.031V
Descarca: 0312.031V.pdf
0312.062H
0312.062H
Descarca: 0312.062H.pdf
0312.062HXP
0312.062HXP
Descarca: 0312.062HXP.pdf
0312.010V
0312.010V
Descriere: FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
Descarca: 0312.010V.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW