0305.200H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0305.200H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0305.200H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 200MA 277VAC/VDC
Foi de date: 0305.200H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0305.200H
Număr parc 0305.200H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 200MA 277VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5831 pcs Fișa cu date 0305.200H.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 277V Tensiunea nominală - AC 277V
Dimensiune / Dimensiune 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm) Serie PICO® 305
Timp de raspuns - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can, Horizontal Alte nume F6355
Temperatura de Operare -40°C ~ 50°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.00288
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Board Mount
Caracteristici Intrinsically Safe DC Rezistență la rece 2.68 Ohms
Ratingul curent 200mA Clasă -