02CO010.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02CO010.Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/250VDC
Foi de date: 02CO010.Z.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 02CO010.Z
Număr parc 02CO010.Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/250VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6527 pcs Fișa cu date 02CO010.Z.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.827" Dia x 2.205" L (21.00mm x 56.00mm) Serie HRCII-C
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume 2CO010
2CO010.Z
2CO10
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 10A Clasă -