0298200.UXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298200.UXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0298200.UXT
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Foi de date: 0298200.UXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0298200.UXT
Număr parc 0298200.UXT Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30466 pcs Fișa cu date 0298200.UXT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Dimensiune / Dimensiune 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Serie MEGA® Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Auto Link
Alte nume 0298200UXT
298200.UXT
298200UXT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Se topește 204000 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Automotive DC Rezistență la rece 0.000257 Ohms
Ratingul curent 200A Culoare Blue
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 2kA Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0298200.V
0298200.V
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK