0294120.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0294120.H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE AUTO 120A 32VDC AUTO LINK
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0294120.H
Număr parc 0294120.H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE AUTO 120A 32VDC AUTO LINK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39054 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 32V Dimensiune / Dimensiune 0.898" L x 0.638" W x 0.866" H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm)
Serie PAL™ 294 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Auto Link
Alte nume 0294120H
294120.H
294120H
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Automotive
Ratingul curent 120A Culoare White