0273.400H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0273.400H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0273.400H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0273.400H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0273.400H
Număr parc 0273.400H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15478 pcs Fișa cu date 0273.400H.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm) Serie MICRO™ 273
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can, Vertical Alte nume 0273.400
0273400H
F862
H273.400
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0251
DC Rezistență la rece 0.227 Ohms Ratingul curent 400mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 10kA
Aprobări CSA, QPL, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0273.250V
0273.250V
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
In stoc: 9748 pcs
Descarca: 0273.250V.pdf
RFQ
0273.600V
0273.600V
Descriere: FUSE BOARD MNT 600MA 125VAC/VDC
In stoc: 9419 pcs
Descarca: 0273.600V.pdf
RFQ
0273.400V
0273.400V
Descriere: FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Descarca: 0273.400V.pdf
0273.500V
0273.500V
Descriere: FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Descarca: 0273.500V.pdf
0273.700V
0273.700V
Descriere: FUSE BOARD MNT 700MA 125VAC/VDC
Descarca: 0273.700V.pdf
0273.300H
0273.300H
Descriere: FUSE BOARD MNT 300MA 125VAC/VDC
Descarca: 0273.300H.pdf
0273.300V
0273.300V
Descarca: 0273.300V.pdf
0273.200V
0273.200V