027201.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
027201.5H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 027201.5H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Foi de date: 027201.5H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 027201.5H
Număr parc 027201.5H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16960 pcs Fișa cu date 027201.5H.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.235" Dia x 0.287" H (5.97mm x 7.30mm) Serie MICRO™ 272
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can, Vertical Alte nume 027201.5H-ND
0272015H
F3644
H27201.5
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.16
DC Rezistență la rece 0.0578 Ohms Ratingul curent 1.5A