0263.125WRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.125WRT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0263.125WRT1
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC
Foi de date: 0263.125WRT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0263.125WRT1
Număr parc 0263.125WRT1 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5768 pcs Fișa cu date 0263.125WRT1.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serie PICO® II 263 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume 0263.125WRT1-
263.125T1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.00251 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 1.75 Ohms
Ratingul curent 125mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, UR