0259.125T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0259.125T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0259.125T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 125MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0259.125T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0259.125T
Număr parc 0259.125T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 125MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19424 pcs Fișa cu date 0259.125T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) Serie 259
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can, Horizontal Alte nume 0259.125T-ND
0259125T
259.125T
F1835
Temperatura de Operare -55°C ~ 90°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0012
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Board Mount
Caracteristici Intrinsically Safe DC Rezistență la rece 1.7 Ohms
Ratingul curent 125mA Clasă -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 300A DC Aprobări Baseefa, UR