025501.5NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 025501.5NRT1
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Foi de date: 025501.5NRT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 025501.5NRT1
Număr parc 025501.5NRT1 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3991 pcs Fișa cu date 025501.5NRT1.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm) Serie PICO® 255
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 025501.5NRT1-
25501.5NT1
25501.5T1
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ratingul curent 1.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 300A DC