0253.062NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253.062NRT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0253.062NRT1
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0253.062NRT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0253.062NRT1
Număr parc 0253.062NRT1 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 22800 pcs Fișa cu date 0253.062NRT1.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Serie PICO® II 253
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Se topește 0.000113 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 7 Ohms
Ratingul curent 62mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 300A DC Aprobări CSA, QPL, UR
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0253-41C
0253-41C
Producători: Greenlee Communications
Descriere: NUT DRIVER HEX SOCKET 11MM 7.32"
In stoc: 7095 pcs
Descarca: 0253-41C.pdf
RFQ
0253.062V
0253.062V
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC
In stoc: 8099 pcs
Descarca: 0253.062V.pdf