025103.5NAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
025103.5NAT1L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 025103.5NAT1L
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Foi de date: 025103.5NAT1L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 025103.5NAT1L
Număr parc 025103.5NAT1L Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 346697 pcs Fișa cu date 025103.5NAT1L.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serie PICO® II 251
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.58 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.024 Ohms
Ratingul curent 3.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 300A DC Aprobări CSA, PSE, TUV, UR