025101.5PARL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
025101.5PARL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 025101.5PARL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Foi de date: 025101.5PARL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 025101.5PARL
Număr parc 025101.5PARL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 256140 pcs Fișa cu date 025101.5PARL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serie PICO® II 251
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 25101.5PARL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.587
DC Rezistență la rece 0.0823 Ohms Ratingul curent 1.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 300A DC