0251.062NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.062NRT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0251.062NRT1
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0251.062NRT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0251.062NRT1
Număr parc 0251.062NRT1 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5443 pcs Fișa cu date 0251.062NRT1.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serie PICO® II 251
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 0251.062NRT1-
R251.062T1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.000113
DC Rezistență la rece 7 Ohms Ratingul curent 62mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 300A DC