02400113XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02400113XP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului DIODE MINI 1.0A
Foi de date: 02400113XP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02400113XP
Număr parc 02400113XP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere DIODE MINI 1.0A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 20673 pcs Fișa cu date 02400113XP.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
02400115P
02400115P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: DIODE MINI 1A 1000V
In stoc: 53425 pcs
Descarca: 02400115P.pdf
RFQ
Descriere: DIODE MINI 1A 400V
In stoc: 57637 pcs
Descarca: 02400119P.pdf
RFQ
Descriere: RESISTOR MINI 121 OHM 1/2W
Descriere: RESISTOR MINI 620 OHM 1/2W
Descriere: DIODE MINI 1.0A 400V
Descriere: DIODE MINI 1.0A
Descriere: DIODE MINI 1A 400V
Descriere: DIODE MINI 1.5A 400V
Descriere: DIODE 1.5KW TVS MINI DIODE
Descriere: RESISTOR MINI 5.1K OHM 1/4W
Descriere: RESISTOR MINI 121 OHM 1/4 W
Descriere: RESISTOR MINI 500 OHM 1/2 W
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW