02400105Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02400105Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului RESISTOR ATO 10K OHM 0.25W
Foi de date: 1.02400105Z.pdf2.02400105Z.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02400105Z
Număr parc 02400105Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere RESISTOR ATO 10K OHM 0.25W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 67183 pcs Fișa cu date 1.02400105Z.pdf2.02400105Z.pdf
Serie * Alte nume 2400105Z
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
02400108P
02400108P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: RESISTOR MINI 5.1K OHM 1/4W
In stoc: 12133 pcs
Descarca: 02400108P.pdf
RFQ
Descriere: FUSE 35A AUTO
In stoc: 67755 pcs
Descarca: 02400094P.pdf
RFQ
02400103LXN
02400103LXN
Descriere: DIODE ATO 50 PC
Descarca: 02400103LXN.pdf
Descriere: DIODE MINI 1A 400V 50 PC
Descarca: 02400104LXN.pdf
0240-B
0240-B
Producători: Davies Molding, LLC.
Descriere: BOX PLASTIC BLACK 6.25"LX3.75"W
Descarca: 0240-B.pdf
Descriere: DIODE MINI 1.0A 400V
02400103Z
02400103Z
Descriere: DIODE 1A HSNG 90DEG CATHODE CONN
Descarca: 02400103Z.pdf
Descriere: RESISTOR MINI 121 OHM 1/2W
Descriere: RESISTOR MINI 121 OHM 1/4 W
Descriere: DIODE MINI 1A 400V
Descriere: DIODE MINI ASSY RESISTOR
Descriere: RESISTOR MINI 620 OHM 1/2W
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW