0239.125MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.125MRET1P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0239.125MRET1P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.0239.125MRET1P.pdf2.0239.125MRET1P.pdf3.0239.125MRET1P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0239.125MRET1P
Număr parc 0239.125MRET1P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 239 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 239.125MRET1P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.085 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 11.6 Ohms
Ratingul curent 125mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CE, UL