023501.6H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023501.6H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 023501.6H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 023501.6H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 023501.6H
Număr parc 023501.6H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5832 pcs Fișa cu date 023501.6H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 235 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 023501.6H-
23501.6H
H23501.6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 2.08 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0775 Ohms
Ratingul curent 1.6A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CSA, METI, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
023501.6MRG940T1P
023501.6MRG940T1P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
In stoc: 166918 pcs
Descarca: 023501.6MRG940T1P.pdf
RFQ
023501.6HXE
023501.6HXE