023201.6MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023201.6MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 023201.6MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 023201.6MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 023201.6MXP
Număr parc 023201.6MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 209760 pcs Fișa cu date 023201.6MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 232 Timp de raspuns Medium
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 023201.6XP
23201.6P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 6.96 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0537 Ohms
Ratingul curent 1.6A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE, KC, PSE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
023201.6MXF5P
023201.6MXF5P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
In stoc: 82851 pcs
Descarca: 023201.6MXF5P.pdf
RFQ
023201.6M
023201.6M