0232001.MX125P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0232001.MX125P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM
Foi de date: 0232001.MX125P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0232001.MX125P
Număr parc 0232001.MX125P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 199359 pcs Fișa cu date 0232001.MX125P.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 232 Timp de raspuns Medium
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0232001MX125P
232001.MX125P
232001MX125P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.373 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0923 Ohms
Ratingul curent 1A Culoare -