02302.25DRT2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02302.25DRT2P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02302.25DRT2P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Foi de date: 02302.25DRT2P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02302.25DRT2P
Număr parc 02302.25DRT2P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 191123 pcs Fișa cu date 02302.25DRT2P.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serie 230
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial) Alte nume 2302.25T2P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 39
DC Rezistență la rece 0.0567 Ohms Ratingul curent 2.25A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC
Aprobări CE, CSA, PSE, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
02302.25DRT2W
02302.25DRT2W
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 2.25A 250VAC AXIAL
In stoc: 3373 pcs
Descarca: 02302.25DRT2W.pdf
RFQ
02302.25DRT1SP
02302.25DRT1SP
Descriere: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
In stoc: 146394 pcs
Descarca: 02302.25DRT1SP.pdf
RFQ
02301.R5.08
02301.R5.08
Producători: General Cable
Descriere: CABLE 2COND 18AWG BROWN 250'
In stoc: 906 pcs
Descarca: 02301.R5.08.pdf
02302.25DRT1P
02302.25DRT1P
Descarca: 02302.25DRT1P.pdf
02302.25DRT3SW
02302.25DRT3SW