023002.5DRT1SP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023002.5DRT1SP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 023002.5DRT1SP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
Foi de date: 023002.5DRT1SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 023002.5DRT1SP
Număr parc 023002.5DRT1SP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 150927 pcs Fișa cu date 023002.5DRT1SP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serie 230
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial) Alte nume 23002.5ST1P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 50
DC Rezistență la rece 0.0502 Ohms Ratingul curent 2.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC