0230.500VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.500VXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0230.500VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0230.500VXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0230.500VXP
Număr parc 0230.500VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24012 pcs Fișa cu date 0230.500VXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serie 230
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial) Alte nume 230.500VXP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.16
DC Rezistență la rece 0.6935 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC