0230.500DRT1SW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.500DRT1SW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0230.500DRT1SW
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 500MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0230.500DRT1SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0230.500DRT1SW
Număr parc 0230.500DRT1SW Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 500MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4635 pcs Fișa cu date 0230.500DRT1SW.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)