0230.250HXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.250HXSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0230.250HXSP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE 250V SLO IND 2AG .250A AXL
Foi de date: 0230.250HXSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0230.250HXSP
Număr parc 0230.250HXSP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE 250V SLO IND 2AG .250A AXL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 153947 pcs Fișa cu date 0230.250HXSP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serie 230
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.216 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 2.43 Ohms
Ratingul curent 250mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC Aprobări CE, CSA, UL