02291.25HXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02291.25HXSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02291.25HXSP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC
Foi de date: 02291.25HXSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02291.25HXSP
Număr parc 02291.25HXSP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 169323 pcs Fișa cu date 02291.25HXSP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serie 229
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm Alte nume 2291.25SP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 9.8
DC Rezistență la rece 0.146 Ohms Ratingul curent 1.25A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC