0225007.VXUP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225007.VXUP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0225007.VXUP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG
Foi de date: 0225007.VXUP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0225007.VXUP
Număr parc 0225007.VXUP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38756 pcs Fișa cu date 0225007.VXUP.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serie 225 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm
Alte nume 0225007VXUP
225007.VXUP
225007VXUP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 40 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.013 Ohms
Ratingul curent 7A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 500A Aprobări CE, CSA, PSE, UL