0225.500VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225.500VXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0225.500VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0225.500VXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0225.500VXP
Număr parc 0225.500VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42475 pcs Fișa cu date 0225.500VXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serie 225
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm Alte nume 225.500VXP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.365
DC Rezistență la rece 0.265 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC