022403.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022403.5MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 022403.5MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Foi de date: 022403.5MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 022403.5MXP
Număr parc 022403.5MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 189238 pcs Fișa cu date 022403.5MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Serie 224
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 6.7 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0265 Ohms
Ratingul curent 3.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 10kA DC Aprobări CE, CSA, PSE, UL