0224.100DRT2W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.100DRT2W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0224.100DRT2W
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
Foi de date: 0224.100DRT2W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0224.100DRT2W
Număr parc 0224.100DRT2W Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2981 pcs Fișa cu date 0224.100DRT2W.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serie 224 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Alte nume 224.100DRT2W
224.100T2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.00075 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 6.15 Ohms
Ratingul curent 100mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, UL