02191.25MXAE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02191.25MXAE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02191.25MXAE
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 02191.25MXAE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 02191.25MXAE
Număr parc 02191.25MXAE Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4592 pcs Fișa cu date 02191.25MXAE.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 219XA Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 02191.25MXAE- Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 27.15 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0817 Ohms
Ratingul curent 1.25A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 150A Aprobări CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
02191.25MXA
02191.25MXA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
In stoc: 3085 pcs
Descarca: 02191.25MXA.pdf
RFQ
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: LVDT AMPLIFIER
In stoc: 170 pcs
Descarca: 02192500-060.pdf
RFQ
02191.25MXAF5P
02191.25MXAF5P
In stoc: 71438 pcs
Descarca: 02191.25MXAF5P.pdf
02191.25MXABP
02191.25MXABP
Descarca: 02191.25MXABP.pdf
02191.25M
02191.25M