021906.3MXAEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021906.3MXAEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 021906.3MXAEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 021906.3MXAEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 021906.3MXAEP
Număr parc 021906.3MXAEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63247 pcs Fișa cu date 021906.3MXAEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 219XA Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 021906.3MXAEP-ND
021906.3XAEP
F10761
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1093.040 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0117 Ohms
Ratingul curent 6.3A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 150A Aprobări CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
produse asemanatoare
021906.3MXE
021906.3MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
In stoc: 3969 pcs
Descarca: 021906.3MXE.pdf
RFQ
021906.3MXABP
021906.3MXABP
In stoc: 87974 pcs
Descarca: 021906.3MXABP.pdf
RFQ
021906.3M
021906.3M
Descarca: 021906.3M.pdf
021906.3MXAP
021906.3MXAP
Descarca: 021906.3MXAP.pdf
02191.25MXA
02191.25MXA
Descriere: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Descarca: 02191.25MXA.pdf
Descarca: 021906.3MXA.pdf
021902.5TXAP
021902.5TXAP
Descriere: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Descarca: 021902.5TXAP.pdf
021906.3MXAE
021906.3MXAE