0219.630MXABP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.630MXABP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0219.630MXABP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.0219.630MXABP.pdf2.0219.630MXABP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0219.630MXABP
Număr parc 0219.630MXABP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67117 pcs Fișa cu date 1.0219.630MXABP.pdf2.0219.630MXABP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 219XA Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 219.630MXABP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 4.82 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.275 Ohms
Ratingul curent 630mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 150A Aprobări CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE