0219.125MXAE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.125MXAE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0219.125MXAE
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0219.125MXAE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0219.125MXAE
Număr parc 0219.125MXAE Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3635 pcs Fișa cu date 0219.125MXAE.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 219XA Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 0219.125MXAE-
0219.125MXAE--ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.13 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 4.2 Ohms
Ratingul curent 125mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 150A Aprobări CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0219.125M
0219.125M
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
In stoc: 7068 pcs
Descarca: 0219.125M.pdf
RFQ
Descriere: FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
In stoc: 4759 pcs
Descarca: 0219.160M.pdf
RFQ
0219.125MXA
0219.125MXA