02183.15VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02183.15VXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02183.15VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 02183.15VXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02183.15VXP
Număr parc 02183.15VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19199 pcs Fișa cu date 02183.15VXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 218 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 2183.15VXP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 38.15 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0173 Ohms
Ratingul curent 3.15A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE