021802.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021802.5H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 021802.5H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 021802.5H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 021802.5H
Număr parc 021802.5H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6099 pcs Fișa cu date 021802.5H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 218 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 021802.5
021802.5H-
021802.5M
218 02.5(BULK)
21802.5(BULK)
F979
H21802.5
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 23.85 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.022 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări BSI, CSA, SEMKO, UL, VDE