021801.6MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021801.6MXE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 021801.6MXE
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 021801.6MXE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 021801.6MXE
Număr parc 021801.6MXE Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5558 pcs Fișa cu date 021801.6MXE.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 218 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)