0218.630MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.630MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0218.630MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0218.630MXEP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0218.630MXEP
Număr parc 0218.630MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 125234 pcs Fișa cu date 0218.630MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 218 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 218.630XEP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 4.675 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.275 Ohms
Ratingul curent 630mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0218.630MXE
0218.630MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM