0218.050H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.050H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0218.050H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0218.050H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0218.050H
Număr parc 0218.050H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4719 pcs Fișa cu date 0218.050H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 218 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0218.050
0218.050H-
0218.050M
218 .050(BULK)
218.050(BULK)
F962
H218.050
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.0071 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 23.3 Ohms
Ratingul curent 50mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, SEMKO, UL, VDE