02173.15TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02173.15TXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02173.15TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.02173.15TXP.pdf2.02173.15TXP.pdf3.02173.15TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02173.15TXP
Număr parc 02173.15TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 261556 pcs Fișa cu date 1.02173.15TXP.pdf2.02173.15TXP.pdf3.02173.15TXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 217 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 02173.15TXP-ND
2173.15TXP
F11028
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 17.72 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0224 Ohms
Ratingul curent 3.15A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE