021702.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021702.5MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 021702.5MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.021702.5MXEP.pdf2.021702.5MXEP.pdf3.021702.5MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 021702.5MXEP
Număr parc 021702.5MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 226740 pcs Fișa cu date 1.021702.5MXEP.pdf2.021702.5MXEP.pdf3.021702.5MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 217 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 21702.5XEP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 9.46 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0334 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
021702.5MXE
021702.5MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM