0217.400TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.400TXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0217.400TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.0217.400TXP.pdf2.0217.400TXP.pdf3.0217.400TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0217.400TXP
Număr parc 0217.400TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 134193 pcs Fișa cu date 1.0217.400TXP.pdf2.0217.400TXP.pdf3.0217.400TXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 217 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 217.400TXP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.125 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.2777 Ohms
Ratingul curent 400mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CCC, CE, CSA,KC, SEMKO, UL, VDE