0217.100H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.100H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0217.100H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.0217.100H.pdf2.0217.100H.pdf3.0217.100H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0217.100H
Număr parc 0217.100H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6413 pcs Fișa cu date 1.0217.100H.pdf2.0217.100H.pdf3.0217.100H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 217 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0217.100
0217.100H-
0217.100M
217 .100(BULK)
217.100(BULK)
F935
H217.100
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.0045 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 5.697 Ohms
Ratingul curent 100mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE