02161.25MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02161.25MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02161.25MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 02161.25MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02161.25MXEP
Număr parc 02161.25MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88297 pcs Fișa cu date 02161.25MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 02161.25MXEP-ND
0216125MXEP
2161.25XEP
F3608
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.48 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.153 Ohms
Ratingul curent 1.25A Culoare -