021602.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021602.5MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 021602.5MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 021602.5MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 021602.5MXEP
Număr parc 021602.5MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47578 pcs Fișa cu date 021602.5MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 021602.5MXEP-ND
21602.5XEP
F11390
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 2.695 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0584 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -