0216.800MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.800MXE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0216.800MXE
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0216.800MXE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0216.800MXE
Număr parc 0216.800MXE Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2777 pcs Fișa cu date 0216.800MXE.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)