0216.400HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.400HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0216.400HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0216.400HXP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0216.400HXP
Număr parc 0216.400HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5219 pcs Fișa cu date 0216.400HXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 216.400P
216.400XP
F2362
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.04 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.9065 Ohms
Ratingul curent 400mA Culoare -